7 سايت آيکون عالی برای طراحی سايت

13 ، شهریور ، 1400
خواندن 3 دقیقه
7 سايت آيکون عالی برای طراحی سايت

آیکونها امروزه به یک عناصر مهم در طراحی سایت می باشد. آیکون ها سریعتر از تصاویر بارگذاری می شوند و در مقایسه با سایر فایل های SVG میتوانند کوچک تر باشند.

بیشتراین سایت ها ، خدمات خود را رایگان عرضه میکنند و برای دسترسی به آیکون های بهتر ، شما باید نسخه پریمیوم آن را تهیه کنید.

در اینجا 7 مورد از عالی ترین آیکون ها که امروزه می توانید در طراحی سایت استفاده کنید:

 

1 . Font AwesomefontAwesome

FontAwesome یکی از بهترین معرفی آیکونهاست.

این سایت در دو پلن رایگان و اشتراکی وجود دارد . در این سایت به راحتی میتوانید  از نظر رنگ ، اندازه ، سایه ، و هرچیز دیگری به دلخواه تغییربدهید . این سایت یک انتخاب عالی برای هر طراح سایت است.

 

2 . Freepik

freepik

Freepikبهترین ابزار برای  طراحی سایت است.

میلیونها آیکون  ،تصاویر ، وکتور و لایه باز از خدمات عالی freepik است.

Freepik بیش از 80 هزار آیکون وجود دارد  که تنها با یک جستجوی ساده میتوناید آیکون مورد نظر خدا را پیدا کنید.

 

3 . Flaticon

flaticon

این سایت یکی از زیر مجموعه های سایت Freepik است. این سایت عالی ترین سایت ارائه دهنده آیکونهای وکتور است و شامل بیش از 5 میلیون آیکون می باشد.

شما میتوانید در این سایت هم بصورت رایگان هم اشتراکی استفاده کنید. آیکون های این سایت به فرمت های  SVG , PNG , PSD وجود دارد.

با ثبت نام کردن در این سایت می توانید از ادیتور حرفه ایی برخورد دار شوید.

 

4. Icon Finder

Iconfinder

این سایت یکی از بزرگترین و معروف ترین منبع های آیکون است . این سایت امکانات زیادی در اختیار شما میدهد تا بتوانید آیکون مورد نظر خود را پیدا کنید.این سایت از ویرایشگرحرفه ایی در اختیار کاربران گذاشته است.

 

5 . Typicons

typicon

این مجموعه ای عالی از آیکون ها است که برای استفاده از فونت وب به خوبی ساخته شده است و کاملا رایگان هستند . استفاده از آنها آسان است و می توان با هر رابط کاربری ، چه در وب و چه در هر برنامه بومی استفاده کرد . آیکون های  Typicon در فرمت SVG عرضه می شود.

 

6 . The Noun Project

the noun project

در این سایت به بیش از 2 میلیون آیکون وجود دارد که میتوانید با جستجو آیکون مورد نظر خود را پیدا کنید . آیکون های ساده ای دارد و با ثبت نام کردن در این سایت ، می توانید به فرمت های PNG , SVG دسترسی داشته باشید.

 

7 . Material Icons By Google

material

آیکون های این سایت توسط گوگل توسعه داده شده اند و آیکون های محدودی دارد و همگی آنها کاربردی هستند . این سایت به شما امکان ویرایش آیکون  را می دهد تا بتوانید به آیکون مورد نظر خود پیدا کنید . آیکون ها در فرمت های PNG , SVG موجود هستند.

 

نتیجه گیری

 

در این مقاله منابع دانلود سایت های آیکون برای شما معرفی کردیم . اگر شما سایت هایی میشناسید که آیکون های خوبی ارائه میدهد در کامنت معرفی کنید .

امیدواریم این مقاله برای شما کاربردی و مفید باشد :)

 

نظر ارزشمند شما
برای ارسال نظر، ابتدا وارد سایت شوید.
هیچ نظری تا این لحظه برای این موضوع ثبت نشده است.