7 بازی سرگرم کننده برای طراحی سایت

21 ، شهریور ، 1400
خواندن 3 دقیقه
7 بازی سرگرم کننده برای طراحی سایت

 

 

برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ایی ، باید بطور گسترده تمرین کنید ، تکنیک های مختلف و ایده های خلاقانه را امتحان کنید. بدون داشتن ایده و خلاقیت هیچ وقت سمت پروژه های طراحی سایت نروید.

راه های زیادی نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای تمرین مورد نیاز خود استفاده کنید و آن یافتن یک بازی سرگرم کننده است که بطور خاص برای طراحان وب ساخته شده است.

بازی های طراحی زیادی وجود دارد که مهارت های طراحی شما را تقویت کرده و به شما در طراحی بهتر کمک می کند. در این مقاله می خواهیم بازی هایی معرفی کنیم که به طراحی شما کمک کند . شامل :

 

1 . the shape type

shape type

the shape type یک بازی تایپوگرافی حروف تایپی بسیار جالب و مفید است که به شما در تسلط بر هنر زیبا شکل دادن حروف کمک می کند . اگر می خواهید تصاویری جذاب در وبسایت های خود ایجاد کنید که بطور خلاقانه با یک بازدید کننده ارتباط برقرار کنند ، به این مهارت نیاز خواهید داشت.

 

2. RGB Challenge

RGB Challenge

اکثر طراحان همیشه در تلاش هستند که کد های RGB ها را به خاطربسپارند . آیا می خواهید راهی آسان و سرگرم کننده در این مورد بیاموزید؟ سایت RGB Challenge  مناسب شما است.

طراح سایت باید با استفاده از کدی که ارائه شده ایت رنگ مناسب را حدس بزند . این یک راه عالی برای درک کدهای رنگی برای شناسایی و مرجع آسان هنگام طراحی است .

 

3. The Bezier Game

Bezier Game

سایت The Bezier Game به شما کمک میکند تا بتوانید نحوه ایجاد تغییرات تصویر ، تسلط پیدا کنید. این مهارتی است که هر طراح سایت می تواند از آنها بهره مند شود .در این بازی ، شما تصاویر و اشکال را در بازی دریافت خواهید کرد  ، که باید با استفاده از تعداد معینی از کلیک ها و گره ها ، آنها را دوباره ترسیم کنید. وقتی از یک مرحله بازی به مرحله دیگر میروید ، این چالش سخت تر می شود.

 

 

4 . Pixactly

Pixactly

Pixactly  یک بازی است که به طراح سایت در تسلط بر هنر ویرایش عکس کمک می کند . در این بازی از شما خواسته می شود که بهترین برآورد را برای ابعاد پیکسل انجام دهد. هنگامی که بازی را شروع می کنید ، رزولوشن دریافت می کنید و از شما خواسته می شود با کسی را که دقیقا با این ابعاد مطابقت دارد ، بیرون بیاورید.

 

5 . Kern Type

Kern Type

 بازی خوراک طراحان تایپوگرافی است . مطمئنا از این بازی Kern Type تا انتها لذت خواهید برد .

کاری که شما در اینجا می دهید این است که هر حرف ارائه شده را به عقب و جلو بکشید تا فاصله کاملی بین حروف ایجاد شود . این بازی اهمیت دقت را به طراح سایت آموزش می دهد .

 

6 . Hex Invaders

Hex Invaders

به موجودات فرازمینی حمله کنید ! این بازی Hex Invaders برای یادگیری عمیق کد های رنگ ها می باشد . هر طراح دراین بازی چیز های جالب برای یادگیری و لذت بردن پیدا خواهد کرد .

این یک بازی است که به شما تسلط بهتر بر مهارت RGB و کد های هگز کمک می کند.

 

7 . CSS Diner

CSS Diner

 بازی CSS Diner  خوب برای یادگیری سلکتور های Css  است. به سادگی می توانید سلکتورهای Css یاد بگیرید .

 

 

تا میتونید تمرین کنید تا حرفه ایی تر شوید !

امیدوارم این مقاله برای شما جذاب و کاربردی باشه . راستی ، اگر بازی های این سبکی میشناسید حتما معرفی کنید.

نظر ارزشمند شما
برای ارسال نظر، ابتدا وارد سایت شوید.
هیچ نظری تا این لحظه برای این موضوع ثبت نشده است.