سئو کلاه سیاه

11 ، آذر ، 1400
خواندن 4 دقیقه
سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه عملی بر خلاف دستور العمل های موتورهای جستجو است که برای بدست آوردن رتبه برتر در نتایج جستجو استفاده میشه. این تکنیک غیر قانونی می باشد که نه تنها برای شما مفید نیست بلکه با جریمه های گوگل مواجه میشین .

تکنیک های سئو کلاه سیاه شامل پر کردن کلمات کلیدی ، استفاده از شبکه های پیوند خصوصی و بک لینک ها غیر طبیعی و ... است . برای کسب نتایج بهتر جستجو برای رشد کسب و کار بسیار حیاتی است ، اما یک راه درست و غلط برای بهینه سازی موتور جستجو وجود داره .

بجای بدست آوردن درست رتبه بالا در صفحات نتایج موتور جستجوگرها ، کلاه سیاه از تاکتیک های مبهم برا رسیدن به آن استفاده می کنه . پس استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه بدون شک در آخر به شکست مواجه میشین و آسیب های جبران ناپذیری ممکنه به سمت شما بیاید.

الگوریتم های موتورهای جستجو در طول زمان پیچیده ترشده اند، به همین دلیل است که باید به هر قیمتی از سئو کلاه سیاه اجتناب کنین .

 سئو کلاه سفید روش بسیار مفید برای بهینه سازی موتور های جتسجو است . این روش قانونی بوده و از شرایط و دستورالعمل های تعیین شده توسط گوگل پیروی می کنه.

سئوکلاه سفید شامل ایجاد محتوای با کیفیت و یک تجربه کاربری بهتر برای افرادی است که از سایت شما بازدید میکنن.

 

تکنیک های سئو کلاه سیاه !

 پس فهمیدیم که سئو کلاه سیاه برخلاف دستورالعمل های تعیین شده توسط موتورهای جستجو است و آنها را برای کسب رتبه های بالاتر دستکاری می کنه .

این راه میتونه منجر به حذف شدن کامل نتایج جستجو یا کسب موقعیت پایین تر شه . سئو کلاه سفید با ایجاد محتوای با کیفیت و تجربه کاربری خوب ، روش قانونی تری برای انجام سئو است .

در این مقاله می خواهیم به تکنیک های سئو کلاه سیاه بپردازیم ، پس از این راه ها دوری کنید :

سئو کلاه سیاه

1-استفاده بیش از حد کلمه های کلیدی

هیچ وقت کلمه کلیدی که هیچ ربطی به محتوای شما نداره رو نسازید ، تجربه بدی رو برای کاربران درست میکنه . خلاصه کلمه کلیدی طبیعی بسازید . می تونید کلمه کلیدی پرطرفدار و بیشترین سرچ شده در مورد محتوای شما تحقیق کنید اما استفاده بیش از حد از این کلمات کلیدی در محتوای شما ایده خوبی نیست .

 

2-محتوای بی کیفیت

محتوای بی کیفیت برای گوگل هیچ ارزشی نداره ، این شامل محتوایی است که توسط یک ربات یا یک شخص از وب سایت دیگری برداشته شده است . بسیاری از سایت ها با محتوای تکراری در رتبه بندی جستجو بلافاصله مورد توجه قرار گرفتن . بروزرسانی گوگل پاندا در سال 2011 ، گوگل در تشخیص محتوای تکراری و با کیفیت پایین بسیار بهتر شده است .

هیچ وقت کلمات مخفی به محتوای شما اضافه نکنید .

نوشتن محتوای اصلی و با کیفیت بخش مهمی از سئو کلاه سفید است . ایجاد محتوای با کیفیت بالا باعث ایجاد اعتماد با مخاطبان هدف شما می شود . پس محتوای بروز ، جذاب ، غیر کپی تولید کنید .

 

3-لینک های پولی

گوگل خرید و فروش لینک را به شدت ممنوع کرده است . شما باید از پرداخت هرسایتی برای لینک به محتوای خود دوری کنید . اگر لینک هایی خریدید بدونید که این یک روش سئو کلاه سیاه می باشد پس در اسرع وقت لینک خود را حتما حذف کنید .

 

4-کامنت های اسپم

فکر کردید که  اگر در بلاگ های دیگران کامنت بزارین و لینک بدین به سایت خودتون تاثیر مثبتی میگیرید؟

کاملا در اشتباهین :)

چونکه بیشتر سایت ها ، لینک های ورودی به دیگران را نوفالو میکنن که این باعث میشه هیچ تاثیر مثبتی به سایت دیگری نداشته باشه و حتی ممکنه جریمه هم بشید .

اگر بلاگ هایی که دارای اسپم بالایی هستن و شما در این سایت ها لینک سازی کنید به ضرر خودتون تموم میشه ، پس هیچ وقت این روشو امتحان نکنین .

 

دیگه وقتشه اینو بخونی : طراحی سایت

 

کلام آخر

خوب تا اینجا آموختیم که سئو کلاه سیاه چیه و تکنیک های آن را آشنا شدید . اگر مایل هستین رتبه بالاتری بگیرین ، پیشنهاد ما اینکه همیشه محتوایتان بروز و غیر کپی باشه و در شبکه های اجتماعی هم فعالیت داشته باشین و بتونین ترافیک طبیعی داشته باشین.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید و کاربردی باشه . همچنین اگر درخواست طراحی سایت و مشاوره رایگان دارین حتما با تیم کاربرد در ارتباط باشین !

نظر ارزشمند شما
برای ارسال نظر، ابتدا وارد سایت شوید.
هیچ نظری تا این لحظه برای این موضوع ثبت نشده است.