طراحی سایت

10 ، آذر ، 1400
خواندن 3 دقیقه
طراحی سایت

طراحی سایت ؟

در این مقاله به تعریف طراحی سایت و چگونگی آن و مزایای داشتن یک وب سایت می پردازیم

تعریف طراحی سایت

۱ - محتوا 

این بخش شامل اطلاعات و نوع دسته بندی آنهاست

۲ - دید بصری 

این بخش از وبسایت معمولا توسط CSS و HTMLو دیگر عناصر گرافیکی ایجاد و توسعه داده می شود. و این بخش یکی از بارز ترین بخشهای هر وب سایت است

۳ -  فناوری

درسته که میتوان بخش های وب سایت را توسط CSSو HTML توسعه داد ولی مشخصا میتواند توسط سایر زبان ها و اصول های برنامه نویسی نیز توسعه داد.

۴ - اطلاعات 

امنیت و سرعت از جابجایی اطلاعات در بستر اینترنت بسیار مهم است

تعریف دیگر طراحی سایت : 

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وبگاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وبگاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگ‌ها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب گاه، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده را به مخاطب القا نکند. در وبگاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

طراحی وب سایت

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار ها

ورود به تجارت الکترونیک یک اقدام ضروری برای بیشتر کسب و کار ها محسوب می شود.

افراد به نوعی در فضای آنلاین حضور دارند برای شروع فروش محصولاتتان باید خود را در فضای آنلاین معرفی کنید و همه می دانند که بازار یابی دیجیتال برای هر کسب و کاری بسیار مهم است و درآمد را افزایش می دهد.

ما در این مقاله به مزایای طراحی وب سایت می پردازیم:

۱ - کاهش هزینه 

بهترین راه رشد برای کسب و کارتان ، کاهش هزینه است که به راحتی بتوانید با خیال راحت به رشد کسب و کارتان تمرکز کنید و این راه ، راه وب سایت است که می توانید اعتماد بازدید کنندگان را بیشتر کنید

۲ - دسترسی راحتتر

مکان کسب و کار اینترنتی وابسته به مکان خاصی نیست. کاربران در هر جای دنیا می توانند به راحتی محصولاتتان را از طریق وب سایت بازدید و خرید کنند.

۳ - افزایش اعتبار

امروزه وبسایت اعتبارکسب و کارتان را افزایش می دهد و باعث آگاهی از نام یا برند شما را افزایش دهد بنابراین می توانید از این طریق درآمد بیشتری کسب کنید.

۵ - به روز بودن

برای تبلیغات محصولاتتان باید از تابلوها ، بیلبورد ها و ... استفاده کنید ولی در وب سایت ها ، شما می توانید آن را به روز کرده و پیشنهادهای خود را در هر زمان که بخواهید به مشتریانتان نشان دهید.

 

دیگه وقتشه اینو بخونی : طراحی سایت فروشگاهی

 

مراحل راه اندازی وب سایت :

۱ - طراحی گرافیک وب سایت

۲ - ثبت دامنه و خرید هاست

۳ - آپلود سایت بر روی هاست

۴ - افتتاح وب سایت

 

و اما تیم کاربرد

طراحی سایت توسط کاربرد ، سعی می کند تا وب سایت را با دقت و تمرکز بالا طراحی کند و از لحاظ گرافیک وب سایت کاربرپسند و مدرن باشد و به خواسته های مشتریانمان توجه کند.

تیم کاربرد ، با تمام قدرت با بهترین خدمات آماده خدمت به مشتریانمان است.

همین الان برای کسب و کارت ، آنلاینی کن !

نظر ارزشمند شما
برای ارسال نظر، ابتدا وارد سایت شوید.
جواد علیمردانی می گوید:

خیلی عالی بود

تاریخ : 31 تیر ، 1400 براي پاسخ ابتدا وارد حساب شويد